THAILAND Sport & Spa centras siūlo įvairiausius Tailando masažus.

 

Mus rasite
Ąžuolyno g. 7, Vilnius
(SEB arena, antrame aukšte)

Telefonas +370 640 36236

Apie Thailand Sport & Spa Rezervacija
Kosmetologinės veido procedūros


Veikiant streso, oro taršos, UV spindulių, gravitacijos ir natūralaus organizmo senėjimo, odoje prasideda    negrįžtami senėjimo procesai - mažėja kolageno ir elastino skaidulų gamyba bei jų stagrumas, sumažėja drėgmės kiekis, silpnėja odos barjerinės funkcijos. Su laiku pastebimi ir kiti, ryškesni odos pokyčiai - atsiranda mimikos raukšlės, pigmentacija, oda atrodo suglebusi ir  ne tokia skaisti.


Norint sulėtinti ar nutolinti šiuos procesus, turime pasirūpinti savo oda, reguliariai atlikti veido valymus, drėkinti ir maitinti odą, skatinti kolageno ir elastino skaidulų gamybą.

Siūlome įvairias kosmetologines veido odos priežiūros procedūras.

Atskleiskime sveikos ir gražios odos puoselėjimo paslaptis.Rūgštinis veido valymas


Labai veiksminga odos valymo procedūra, kurios metu yra skatinama odos regeneracija, didinamas odos stangrumas ir elastingumas bei koreguojami įvairūs odos trūkumai: spuogeliai, smulkios raukšlės, odos dehidratacija, pigmentacija ar odos papilkėjimas.

45 min - 40 Eur.


Veido valymas ultragarsu


Tai šiuolaikiška ir saugi giluminio veido valymo procedūra, tinkanti visų tipų odai. Ultragarso aparato pagalba odos paviršiuje susidaro ultragarsinė vibracija, veikianti ir skaidanti vandens molekules. Valymo metu pašalinamos negyvosios, suragėjusios epidermio ląstelės, riebalų odoje perteklius, išvaloma limfinė sistema, pagreitinami odos mikrocirkuliacijos ir atsinaujinimo procesai.

60 min - 40 Eur.

Kombinuotas veido valymas


Tai viena efektyviausių ir laiko patikrinta procedūra, kurios metu išvalomi gilieji odos sluoksniai, sureguliuojama riebalinių liaukų funkcija, išvalomi inkštirai, bėrimų elementai bei limfinė sistema. Pagerinama odos mikrocirkuliacija, atstatomas pH, suaktyvinami regeneraciniai ir apsauginiai procesai odoje. Kombinuotas veido valymas nuvalo suragėjusias odos ląsteles, suteikia odai švytėjimo, lygina odos reljefą bei veikia priešuždegimiškai.

60 min - 47 Eur.

90 min - 55 Eur.Veido valymas ultargarsu ir veikliųjų koncentratų įvedimas į odą sonoforeze


Veido valymas ultargarso aparatu - giluminis tarpląsteliniame lygmenyje vykstantis odos valymas, kurio metu susidariusi ultragarsinė vibracija skaido vandens molekules, tokiu būdu išvalydama limfinę sistemą bei riebalų perteklių iš gilesnių odos sluoksnių. Ultargarsinės mentelės pagalba atsluoksniuojamos bei pašalinamos negyvosios ir suragėjusios odos ląstelės  epidermyje, atveriamos ir išvalomos poros. Sonoforezės aparatu, veikiant žemo dažnio ultargarso bangoms, sudaromi nedideli tarpląsteliniai tarpai, kurie pagerina medžiagų prasiskverbimąį odą. Tai aukšto efektyvumo terapija, kurios metu aktyviosios medžiagos didelėmis koncentracijomis įvedamos į gilesnius odos sluoksnius.

90 min - 47 Eur.Mikroadatinė mezoterapija


Inovatyvi, skausmo ir kraujavimo nesukelianti procedūra. Tai efektyvi, dvigubo poveikio terapija, kurios metu automatinėmis adatinėmis sistemomis atliekami daugybiniai dūriai sukelia ilgalaikį odos potrauminį atsaką, skatinantį ląsteles - fibroblastus sintetinti daugiau kolageno ir elastino, taip suteikiant odai elastingumo, tankumo ir stangrumo. Ši procedūra ne tik tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, tačiau taip pat sudaro mikrodūrių kanalus odoje ir pagerina terapinių medžiagų prasiskverbimą į  gilesnius odos sluoksnius.

60 min - 55 Eur.

90 min - 70 Eur.Odos atjauninimas HYDRAFACIAL 7 in 1


Tai inovatyvi ir kompleksinė procedūra, kurios metu naudojant skirtingus patentuotus prietaiso antgaliusatliekamas giluminis odos valymas, ekstrakcija, odos prisotinimas aktyviais serumais ir deguonimi bei radijo bangų liftingas. Procedūra drėkina odą, stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę odoje, odos ląstelių medžiagų apykaitą. Po procedūros pastebimas odos stangrumas ir elastingumas, skaistumas ir sumažėjusi pigmentacija.

100 min - 80 Eur.PQAge - biorevitalizacija be adatų


Tai regeneruojančio bei stangrinančio pilingo evoliucija, praturtinta liposominiu augimo faktoriumi, moduliuojančiomis rūgštimis, Glyne kompleksu bei kofermentu Q10. Trapusavyje gerai derantys sudėtiniai komponentai gerina energijos gamybą ląsteliniu lygmeniu, padidina medžiagų apykaitą, suaktyvina išsekusias ir neaktyvias ląsteles bei jų funkcijas. procedūra suteikia odai stangrumo ir liftingo efektą, mažina odos senėjimo požymius ir hiperpigmentaciją, drėkina. Pastebimas akivaizdus odos atjaunėjimas ir skaistumas.

50 min - 55 Eur.Hialurono terapija su oligopeptidais


Stipriai odą drėkinanti terapija, lyginanti smulkias raukšleles bei suteikianti odai skaistumo, stangrumo ir elastingumo. Sudėtyje esanti Hialurono rūgštis pritraukia ir išlaiko odoje iki 500 kartų daugiau drėgmės, dalyvauja audinių apykaitos procesuose, suteikia jiems leastingumo ir stangrumo, skatina fibroblastų dauginimąsi ir migraciją. Oligopeptidai skatina audinių atsinaujinimą ir makromolekulių formavimąsi. Pagrindinė oligopeptidų funkcija - slopinti mimikos raumenų veiklą, todėl odai suteikiamas lengvas "botox" efektas, mažinami senėjimo požymiai.

60 min - 50 Eur

90 min - 63 Eur.

Aukso terapija


Tai prabangi procedūra su 23K ir 24K auksu, šilku ir oligopeptidais raukšlių užpildymui ir odos atjauninimui. Rafinuota ir spindesio odai suteikianti procedūra pagerina odos elastingumą, pagreitina odos regeneracijos procesus, maitina bei drėkina odą. aukso dulkėmis praturtinta terapija suteikia odai nuostabaus spindesio, ją atgaivina, pripildo energijos bei gaivos.

60 min - 55 Eur.

90 min - 63 Eur.

Radijo bangų liftingas


Nuo 25 metų mūsų odoje prasideda nenutrūkstami senėjimo procesai - odoje sulėtėja elastino ir kolageno gamyba, kolageno skaidulos praranda savo elastingumą ir stangrumą. Su laiku kolageno skaidulos išsitempia ir praranda savo formą. kas daro įtaką veido ovalo pokyčiams, raukšlių atsiradimui, odos stangrumo ir elastingumo mažėjimui. Radijo dažnio impulsai suaktyvina išsitempusių kolageno skaidulų susitraukimą ir stimuliuoja naujų, stangrių ir elastingų skaidulų gamybą. Giliuose odos sluoksniuose esantis kolagenas, veikiamas šilumos, natūraliai staigiai susitraukia, todėl todėl stimuliuojamas jauno kolageno susidarymas.

60 min - 40 Eur.Mėnesio pasiūlymas
Viso kūno masažams perkant 5 vnt. - 25% nuolaida
Mėnesio pasiūlymas
Liekninamasis masažas (60 min) 5 vnt. - 30 %, 275 Eur.
Mūsų privalumai

Privati poilsio erdvė
Pirkti dovanų kuponą internetu

Nemokamas internetas (wifi)

Nemokama stovėjimo aikštelė

Patogi vieta